Centrum Biznesu Grafit

Centrum Biznesu Grafit przy ul. Namysłowskiej to jeden z najnowocześniejszych obiektów biurowo-usługowych  na Śródmieściu. Usytuowany jest w centrum miasta (przy ul. Jedności Narodowej), w sąsiedztwie Wzgórza Słowiańskiego. Obiekt znajduje się przy jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Wrocławia, blisko ścisłego centrum z dobrym dojazdem do obwodnicy miasta i autostradowej obwodnicy Wrocławia.

Do CB Grafit można dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W obiekcie (poziom -1) do dyspozycji klientów znajduje się parking podziemny na 139 aut. Obiekt jest również świetnie skomunikowany z różnymi częściami miasta, co umożliwia szybki dojazd do Centrum komunikacją tramwajową (zwłaszcza w godzinach szczytu). W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy linii: 1, 6, 8, 11, 23.

Według planów Urzędu Marszałkowskiego, obok Grafitu, przy ulicy Rychtalskiej zlokalizowany będzie przystanek kolei aglomeracyjnej.

Swoją siedzibę posiadają tu m.in.: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Usług Informatycznych (jednostka organizacyjna Gminy Wrocław), Sąd Apelacyjny.